.
نگارش در تاريخ جمعه بیست و ششم آذر ۱۳۸۹ توسط علی حیدرپور
دمو و تریلر کوتاهی از پاندای کونگ فو کار 2(مجازات کابوم)


داستان:حالا دیگه پو داره در رویای خودش، یعنی جنگجوی اژدها بودن زندگی می کنه؛ اون به کمک گروه پنج خشمگین از سرزمینشون محافظت می کنه؛ اما اون به هیچ وجه نمی دونه که یه دشمن جدید می خواد با استفاده از یک سلاح مخفی و غیر قابل توقف، تمام چین و هنر کنگ فو رو نابود کنه.
و حالا پو و پنج خشمگین باید در سراسر چین سفر کنند تا او را پیدا کرده و نابودش کنند؛ ولی در این جا این سوال پیش میاد که پو چه طوری می خواد یه سلاح رو که خودش می تونه کنگ فو رو نابود کنه، متوقف کنه؟ اون باید از تمام مهارت هاش استفاده کنه و تمام سعیش رو به کار ببره. 


تمام صدا پیشگان محبوب شماره قبل در این نسخه باز گشته اند تا دوباره ایفای نقشی ماندگار داشته باشند. جک بلک ( در نقش پو)، آنجلینا جولی (در نقش ببری)، جکی چان (در نقش میمون)، سث روگن (در نقش مانتیس)، لوسی لیو (در نقش مار)، دیوید کراس (در نقش مرغ ماهی خوار) و داستین هافمن (در نقش استاد شیفو) همگی دوباره در پاندا کنگ فو کار 2 باز خواهند گشت.

از گویندگان جدیدی که در این شماره اضافه شدند می توان به گری الدمن در نقش ضد قهرمان جدید، جین کلود ون دیم در نقش استاد کراک، مایکل پوه در نقش بزی به نام Soothsayer و وینسنت گاربر در نقش استاد کرگردن شگفت انگیز اشاره کرد.

تاریخ اکران: 27 می2011

دانلود تریلر

حجم:25 MB

شارژ ایرانسل

فروشگاه اينترنتي ايران آرنا

دانلود

دانلود